icon-phone.png

м.Київ вул.Княжий Затон, 21
(м. Осокорки / м. Позняки)

tint-auto
icon-phone

+380983852530
Щоденно з 10.00 до 21.00

RU
UA

Лазерна епіляція грудей

Лазерна епіляція грудей на Осокорках / Позняках

Лазерна епіляція грудей – це неінвазивна медична процедура, за якої для видалення волосся використовується діодний лазер. Під час лазерної епіляції світло, що випромінюється, поглинається пігментом волосся (меланіном). Світлова енергія перетворюється на тепло і викликає руйнування волосяних фолікулів.

Посилений ріст волосся на грудях може бути викликаний різними факторами. У чоловіків - це, найчастіше, генетично зумовлена ​​особливість, яка для більшості прийнятна і не викликає особливого занепокоєння. Епіляція грудей актуальна для чоловіків лише з погляду комфорту та естетичних уподобань. Волосся на грудях у жінок - атипове явище, яке сигналізує про порушення здоров'я і може бути викликане кількома факторами:

  • Гормональні зміни: раптове вироблення чоловічих гормонів (андрогену та тестостерону) може викликати зростання волосся у «специфічних» чоловічих зонах. Це стосується волосся на грудях та ареолах сосків.
  • СПКЯ: синдром полікістозних яєчників виникає через дисбаланс репродуктивних гормонів. Це може викликати небажані побічні ефекти, які можуть включати волосся на сосках навколо грудей, волосся на грудях, безпліддя, кісту яєчника.
  • Прийом імунодепресантів, глюкокортикостероїдів, деяких оральних контрацептивів.

Статистика каже, що із подібною проблемою стикається близько 30% дівчат. Поява волосся в зоні декольте та на молочних залозах не тільки викликає психологічний дискомфорт, а й може стати приводом для розвитку комплексів.

Визначити та усунути причину надмірного росту волосся може лише лікар ендокринолог. А ось усунути всі видимі прояви допоможе лазерна епіляція грудей.

Видалення волосся на грудях лазером

Зона грудей потребує особливої ​​уваги. Класичні методи видалення волосся, такі як: віск, шугаринг та гоління, надто травматичні та не підходять для чутливої ​​шкіри. Вищипування волосся на грудях пінцетом або триммером порівняно з середньовічною розправою і може в подальшому призводити до появи вростаючого волосся. Процедура лазерної епіляції грудей позбавлена ​​всіх побічних ефектів та посттравматичного періоду. Це безпечний та надійний спосіб. Лазер не зашкодить вашій ніжній шкірі, не принесе болю і не залишить жодних слідів. Лазерна епіляція грудей однаково ефективна як для чоловіків, так і жінок.

Лазерне видалення волосся на грудях – як це працює?

Техніка видалення небажаного волосся на грудях за допомогою діодного лазера досить проста, безболісна і займає мало часу.

Перед початком кожної процедури косметолог оглядає та діагностує стан шкірних покривів, визначає зону опромінення, цікавиться самопочуттям клієнта.
Якщо у вас немає протипоказань, лікар налаштовує апарат, підбирає частоту імпульсів, довжину хвилі та потужність світлового променя індивідуально для вашої шкіри.
Перед процедурою очі захищаються спеціальними окулярами, на зону, що обробляється, наноситься спеціальний гель і проводиться сеанс.
В середньому, процедура лазерної епіляції грудей займає 15-20 хвилин і виконувати її можна в будь-який зручний для Вас час.

Лазерна епіляція грудей практично нічим не відрізняється від епіляції інших ділянок тіла. Під час лазерної епіляції промені світла спрямовуються на пігментоване волосся і поглинаються меланіном - пігментом, який міститься у волосяній цибулини. При взаємодії з лазером меланін коагулюється, що призводить до загибелі волосяних фолікулів. Зруйнована цибулина втрачає здатність до самовідновлення і волосся більше не відростає.

Видалення волосся на грудях у чоловіків і жінок, у більшості випадків, відрізняється зоною оброблюваних ділянок та кількістю сеансів. Щоб видалити все волосся на грудях і досягти стійкого ефекту, потрібно запастися терпінням і пройти кілька сеансів ЛЕ через точно визначені проміжки часу. Кількість процедур та проміжок між ними багато в чому залежать від наступних факторів: кольору та жорсткості волосся, зони впливу, загальної густоти росту.

Чоловіча епіляція грудей, зазвичай, виконується по всій поверхні грудної клітини. Кількість необхідних процедур та інтервали між ними залежать від структури волосся пацієнта. У середньому, курс для чоловіків складає від 8 до 12 сеансів при інтервалі 1-2 місяці.

Лазерна епіляція грудей у ​​жінок частіше виконується в області ореол сосків, тому для досягнення стійкого ефекту знадобиться менша кількість сеансів.

Переваги лазерної епіляції
Лазерна епіляція грудей неінвазивна. Виключаються порізи, уколи та інші пошкодження шкіри, що практично зводить нанівець ризик інфікування.
Процедура комфортна і абсолютно безболісна, видаляє навіть волоски, що вросли.
Лазерна епіляція дає стійкий позитивний ефект.
Один спалах лазерного світла може покрити та обробити велику площу. Це гарантує мінімальний час, який витрачається на кожну процедуру.
Висока швидкість дозволяє обробити всі груди приблизно за 20-25 хвилин.
Лазерна епіляція дозволяє заощадити час та гроші на регулярних процедурах депіляції воском та шугарингу.
Протипоказання до проведення лазерної епіляції

Відгуки про лазерну епіляцію грудей в основному позитивні, але як і будь-яка косметична процедура, видалення волосся лазером має ряд протипоказань при деяких проблемах зі здоров'ям:

Онкологічне захворювання;
Вагітність та період лактації;
Будь-яка форма та стадія цукрового діабету;
Порушення імунної системи;
Епілептичні напади;
Алергічна реакція;
Індивідуальна нестерпність лазерного впливу;
Вірусні та застудні захворювання
Шкірні захворювання (герпес, псоріаз, екзема, лишай, грибок, дерматит).
Як підготуватись до лазерної епіляції грудей?

Щоб правильно підготуватися до сеансу, необхідно дотримуватися кількох правил.

За 2 тижні до процедури слід виключити зі свого порядку дня яскраве сонце або відвідування солярію.
Напередодні сеансу не рекомендується проводити глибоку депіляцію пінцетом чи воском. Виключіть шугаринг, пінцет та інші види механічного видалення волосся. Ці маніпуляції порушують цілісність волосяного фолікула та значно знижують ефект від лазерної епіляції. Лікарі-косметологи рекомендують не чіпати волосся за два місяці до початку процедури. Як виняток можна використовувати бритву, так як вона не стосується волосяного фолікула, а просто зрізає волосся з поверхні шкіри.
Не освітлюйте волосся перед сеансом. Промінь лазера впливає на пігмент натурального волосся.
Перед процедурою ЛЕ уникайте потрапляння на шкіру засобів, що містять спирт. Не проводьте пілінгів та інших косметологічних процедур.
Догляд за шкірою грудей після лазерної епіляції

Після видалення небажаного волосся лазером оброблені ділянки шкіри потребують дбайливого догляду. Після процедури на шкірі може спостерігатись легке почервоніння, яке дуже швидко зникає. Під час відновлювального періоду необхідно обов'язково виконувати всі розпорядження косметолога.

Протягом кількох тижнів уникайте потрапляння прямих сонячних променів.
Виключіть використання скрабів, пілінгів і гелів з частинками, що відлущують.
Не приймайте гарячі ванни та не ходіть у сауну. Купатися можна лише під теплим душем.
Щодня наносите пом'якшувальні та відновлюючі креми із заспокійливими властивостями: пантенол, бепантен, гель алое-вера.
Лазерна епіляція грудей - подбайте про тривалий комфорт вже сьогодні

Щоб позбавитися зайвого волосся раз і назавжди, запишіться на епіляцію сьогодні. Ми запропонуємо вам цикл із кількох процедур, які зроблять вашу шкіру ідеально гладкою. Залежно від структури волосся, товщини та фази зростання ми складемо індивідуальну програму лікувальних сеансів як для чоловіків, так і жінок.

Додаткові послуги

Контакти


Наша адреса:

м.Київ вул.Княжий Затон, 21
(м. Осокорки / м. Позняки)

Консультація і запис:

+380983852530

Щоденно з 10.00 до 21.00