Вакуумно-роликовий масаж (апаратний) - це один з найдоступніших, але при цьому потужних і ефективних апаратних методів корекції фігури. Апарат для вакуумно-роликової терапії використовує унікальне поєднання фізичних чинників: забезпечує глибокий вплив на шкіру і підшкірно-жировий шар. Процедура неінвазивна і спрямована на усунення целюліту, корекцію і моделювання тіла.
Вакуумно-роликовий масаж - реальна альтернатива ліпосакції. Методика виконання процедури полягає в механічному відділенні шкірно-жирової складки від нижчих структур за рахунок зниженого атмосферного тиску (вакууму). Глибоке механічне опрацювання відбувається шляхом обертання роликів в різних напрямках, що сприяє ретельному розминанию шкірно-жирової складки і розбивання жирових клітин.
Вакуумно-роликовий масаж для тіла має низку переваг:
Застосування апаратного масажу успішно реалізується в антіейдж протоколах. При роботі з обличчям вакуумно-роликовий масаж
Показання до проведення апаратного масажу
Апаратний вакуумно-роликовий масаж можна застосовувати на будь-якій ділянці тіла, де є жирова тканина.
Найчастіші зони опрацювання це: ікри ніг, задня, передня, зовнішня і внутрішня поверхня стегна, сідниці, спина, живіт, плечова область рук, обличчя, шия, декольте.
Не опрацьовуються зони суглобів, передня поверхня гомілки, підколінної і ліктьова ямка, плечі і зона щитовидної залози.
Протипоказання до проведення вакуумно-роликового масажу:
Скільки часу займає процедура апаратного вакуумно-роликового масажу?
Інтервал між процедурами повинен становити 1-2 дня. Для досягнення видимого ефекту повинно бути не менше 2 сеансів на тиждень. Курс процедур складається з 6-12 сеансів, частота і кількість призначаються індивідуально.
Підготовка до вакуумно-роликового масажу:
Чітко прописаного протоколу підготовки до процедури немає, але рекомендуємо дотримуватися 3 правил:
м.Київ вул.Княжий Затон, 21
(м. Осокорки / м. Позняки)